Plado Market angajeaza:

Operator call center (lucru la domiciliu)

Candidatul ideal trebuie să fie o persoană dinamică, să vorbească limba română, să aibă experiență în vânzări și disponibilitate full time.

Cerințe:
- Experiență de lucru în vânzări online
- Atenție crescută la detalii
- Capacitate foarte bună dе comunicare cu clienții, de vânzare și negociere
- Atenție distributivă
- Capacitate rapidă dе decizie
- Gândire pozitivă și eficientă
- Cunoștințe medii de lucru în Excel

Responsabilități:
- Gestionarea vânzărilor online ale companiei prin:
- Preluarea comenzilor online
- Procesarea corectă și rapidă a comenzilor primite
- Realizarea obiectivelor de vânzări

Condiții:
- Oferim salariu 10 000 - 30 000
- Plata - 2 ori în lună.
- Grafic de muncă:
2/2 09:00-21:00 sau
5/2 10:00-19:00

Important: pentru acest loc de muncă veți avea nevoie de calculator sau laptop cu acces la internet, căști cu microfon USB, mediu confortabil de lucru - liniște.
Nu este nevoie să căutați clienți. Procesăm cererile clienților interesați în produsele companiei.

Pentru a putea reveni cu un răspuns referitor la candidatura dvs., vă rugăm să ne răspundeți la următoarele întrebări (vă rugăm să trimiteți răspunsurile printr-un mesaj în loc de o scrisoare de recomandare):

1. Numele și prenumele
2. Vârsta
3. Țara, orașul de reședință
4. Viteza internetului
5. Limbi străine - ce limbi străine cunoașteți și la ce nivel le vorbiți
6. De ce vă interesează acest post vacant
7. Ce program de lucru este convenabil pentru dvs. (5/2, 2/2, weekend)
8. Aveți experiență în vânzări online, telemarketing? Dacă da, vă rog să ne scrieți denumirile organizațiilor în care ați activat.
9. Indicați numele dvs. de utilizator în aplicația telegram
10. La discreția dvs., puteți indica suplimentar orice informație importantă despre dvs.

Dacă ne trimiteți CV-ul șablon ca răspuns, nu îl vom lua în considerare. Vom lua în considerare doar CV-urile care vor fi însoțite de răspunsurile la cele 10 întrebări.

În caz că veți corespunde criteriilor de căutare, vă vom contacta prin contactul telegram pe care l-ați lăsat.

Mulțumim pentru înțelegere.