Compania de construcții “FLORMIN-COM” se dezvoltă constant și dinamic, iar la moment ne mărim echipa și suntem în cautare de magaziner:

Magaziner (depozitar)

Celui mai bun candidat compania oferă:
• Salariu competitiv, achitat la timp (cu o perspectivă reală de creștere);
• Angajare oficială cu pachet social integral;
• Grafic de muncă: L-V 8.00-18.00, S 8.00-13.00;
• Condiţii favorabile de lucru într-o companie performantă și în dezvoltare continuă;
• Mediu de lucru plăcut întro echipa prietenoasă și profesională.

Responsabilităţi:
• Evidența și distribuirea produselor la depozit (materiale, echipament, instrumente și utilaj);
• Recepționarea, depozitarea și eliberarea materialelor conform comenzilor;
• Menținerea ordinii în depozit;
• Participarea la inventarieri.

Cerinţe faţă de candidaţi:
• Cunoștințe practice în depozitarea mărfii;
• Cunoașterea calculatorului (Excel, Word);
• Experienţă de muncă într-o poziţie similară constituie un avantaj;
• Responsabilitate și punctualitate;
• Persoana harnică și onestă.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa electronică: flormincom.hr@gmail.com, indicând în subiectul scrisorii “Magaziner”.