Compania de construcții “FLORMIN-COM” se dezvoltă constant și dinamic, iar la moment suntem în căutare de noi angajați. Alătură-te echipei noastre în funcție de:

Designer de interior

Celui mai bun candidat compania oferă:

  • Grafic de muncă flexibil;
  • Salariu motivant (se discută la interviu de angajare, în dependență de experiența);
  • Mediu de lucru profesionist în cadrul unei echipe formată din tineri responsabili;
  • Oficiul modern și confortabil.

Ne-am dori ca viitorul nostru coleg să dețină următoarele competențe:

  • Studii superioare de specialitate;
  • Cunoașterea softurilor de specialitate:3D Max/ Autocad/ Photoshop;
  • Abilități de comunicare;
  • Creativitate și inițiativă;
  • Experiență de lucru în domeniul - minim 1 an;
  • Orientarea spre rezultat.

Responsabilități:

  • Proiectarea și vizualizarea spațiilor de interior;
  • Elaborarea albumului tehnic;
  • Urmărirea proiectului în toate etapele de execuție;
  • Luarea măsurilor de la obiect;

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul și portofoliul la adresa electronică: flormincom.hr@gmail.com  , indicând în subiectul scrisorii ”designer de interior”