Angajăm:

Supervizor (Alimentaţie Publică)

Candidatul căutat este o persoană responsabilă, punctuală, cu abilităţi organizatorice, spirit de echipă, atenţie sporită la detalii, orientat spre rezultat.

Cerinţe:
⦁ Studii superioare sau superioare de scurtă durată(domeniul alimentaţiei publice);
⦁ Experienţă la un post similar de minim 2 ani;
⦁ Cunoaşterea obligatorie a limbilor romane şi ruse( engleză constitue un avantaj);
⦁ Cunoştinţe operare PC;
⦁ Bune abilităţi de organizare şi coordonare;
⦁ Bune abilităţi de comunicare.

Responsabilităţi:
⦁ Organizarea activităţii efective a cantinei;
⦁ Controlul proceselor de lucru şi a respectării standartelor de deservire;
⦁ Recepţionarea sugestiilor şi reclamaţiilor, întocmirea unui plan de acţiune ;
⦁ Evidenţa numărului zilnic de mese.
⦁ Perfectarea documentaţiei.

Oferta:
⦁ Angajare oficială cu pachet social complet;
⦁ Salariu competitiv;
⦁ Telefonie corporativă;
⦁ Alimentaţie gratuită.

E-mail: r.godorojea@seasons.md
Telefon: 079900173