Angajăm:

Jurist - Licitații/Tendere

Compania din sectorul locativ-comunal este în cautare unui Jurist pentru solicitarea licitațiilor/tendere.

Responsabilități:
- Înregistrarea documentelor. Toate condițiile de aplicare trebuie îndeplinite ( în termen limită).
- Depunerea unui pachet complet de documente.
- În cazul victoriei-îndeplinirea termenilor contractului cât mai exact posibil
- În caz de pierdere-contestarea deciziei dacă există șanse de câtig
- Elaborarea contractelor, regulamentelor și altor acte juridice
- Elaborarea cererilor de chemare în judecată, referințelor, cererilor și demersurilor în procedura de judecată
- Consultanta juridica

Cerințe:
- Persoana activa
- Studii juridice (drept civil/administrativ/imobiliar)
- Experiența în domeniu juridic ( domeniul locativ-comunal / companii de constructii)
- Fluență în limba rusă, română
- Abilităţi de lucru în echipă
- MS Office (Word, Excel)

Salariu:
8000 lei + procent din tenderele câștigate

CV- expediați pe email: hr@blocexpert.md
Candidatii selectati vor fi contactati.
Tel: 076703686 - Irina