Misiunea noastră e să ajutăm cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă. Pentru a face acest lucru, suntem la grija sănătății orale a pacienților noștri de 10 ani. In prezent avem 3 clinici în Moldova si 2 clinici in România.

Clinica noastră oferă tot spectrul de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică, ortodonție, estetică. Avem la activ peste 8000 de dinți tratați, zilnic tratăm peste 50 de pacienți și suntem mândri de asta.

Avem o echipă mare, incusiv in vînzări, marketing, suport, call centru si ne extindem în continuare! Invităm colegi ambițioși, responsabili și pro activi în echipa noastră!

Arhivar

Responsabilități principale:

  • sa verifice dosarele spre arhivare in corespundere cu  cerințele specificate
  • sa arhiveze sistematic documentele, atât în forma electronică, cit si fizică
  • sa ofere consultanta fiecărui angajat care  are nevoie de acte/informații din arhiva
  • sa elaboreze rapoarte lunare referitor la actele arhivate

Abilități și aptitudini necesare:

  • cunoașterea limbii italiene (nivel conversațional) este obligatorie
  • persoana organizată, sistemică si responsabilă
  • experiența de lucru in Microsoft Office

Beneficii oferite:

  • salariu stabil
  • instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă
  • posibilități de dezvoltare și avansare profesională
  • loc de muncă confortabil în centrul orașului
  • tratament stomatologic la prețuri speciale din moment ce ne ești coleg de mai mult de 6 luni

Așteptăm CV-ul la adresa de email: hr@smiledent.md . Indicati denumirea functiei pentru care aplicati in subiectul mesajului.