Angajăm:

Agent Vânzări (regional)

Cel mai mare internet magazin din Moldova anunță concurs de suplinire a postului vacant de: „Agent Vânzări regional”.

  • Îți place să comunici cu oamenii și ești o fire deschisă;
  • Ai experiență în vânzări (avantaj);
  • Cunoaşti limbille: română si rusă;
  • Ai spirit analitic și abilități de comunicare dezvolatate;
  • Situațiile de stres te motivează să mergi înainte și le faci fată;
  • Deții o bază de clienți (avantaj);

Responsabilitățile tale vor fi:

  • Lansarea şi promovarea produselor;
  • Consultarea clienților referitor la produsele companiei;
  • Cautarea de noi clienţi şi încheierea contractelor de vânzare-cumpărare;
  • Menținerea unei relații bune cu clienții;

În schimb oferim:

  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
  • Mașina companiei, cat. B, pentru deplasare;
  • Angajare oficială și pachet social complet;
  • Salariu atractiv + bonusuri;
  • Ceai, cafea pentru mai multa energie!
  • Dacă te-am intrigat, vrem și noi să ne uimești.

Asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs la adresa de e-mail: hr@smad-grup.md

Indicați poziția pentru care aplicați.