Angajăm:

Manager vânzări (limba norvegiană)

Oferim:
— Salariu de 12,000 lei + % vânzări;
— Oficiu modern localizat în mun. Chișinău, sec. Râșcani;
— Angajare oficială cu salariul integral;
— Program de muncă de Luni până Vineri, 8h (9:00-18:00);
— Instruire și mentorat;
— Posibilitate de creștere financiară.

Responsabilități:
— Menținerea relațiilor cu actualii clienți;
— Studierea pieții, prezentarea, promovarea şi vânzarea serviciilor companiei potențialilor clienți;
— Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților;
— Comunicarea cu clienții potențiali și existenți prin email;
— Gestionarea proiectelor ce apar ulterior.

Cerințe:
— Cunoașterea limbii Norvegiene B2 + (scris și oral); cunoașterea unei alte limbi va constitui un avantaj;
— Cunoșterea Acrobat PDF, MS Office (Word, Excel, Power Point);
— Capacitate de analiză şi sinteză;
— Orientare spre atingerea obiectivelor;
— Perseverență, responsabilitate.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: daniela.c@cgilab.co
Dacă ești energic, ai aptitudini de comunicare și îți place să lucrezi în echipă, te asteptăm la noi.