Dealerul oficial Toyota in Moldova - compania „CONTINENT”

anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Depozitar in sectie piese auto

Cerințe:
- Experiență anterioara de lucru in depozit de piese auto(constituie un avantaj);
- Cunoștințe avansate de operare pe calculator;
- Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze cel puțin la nivel elementar.

Responsabilitățile postului:
- Asigurarea integrității valorilor materiale și a mărfurilor păstrate în depozit, respectarea regimurilor de păstrare, contabilitatea operațiunilor de depozit;
- Urmărirea respectării regulilor de întocmire a documentelor și dărilor de seamă stabilite;
- Organizarea proceselor de recepție și livrare a valorilor materiale și mărfurilor, precum și a lucrărilor de încărcare și descărcare în depozit;
- Participarea la inventarierea valorilor materiale și a mărfurilor.

Oferim:
- Angajare oficială în cîmpul muncii în cadrul unei companii stabile și de încredere;
- Pachet social integral;
- Salariu motivant și plătit la timp;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită si un brand international;
- Instruire corporativa;
- Oportunități de crestere in carieră.