Angajăm:

Inginer de sisteme HVAC

Companie Cap-Cap - lider pe piața echipamentelor de încălzire, aer condiționat, ventilare și instalații sanitare din 2002. Cap-Cap oferă clienților săi soluții complete la cel mai înalt nivel de calitate și eficiență. Structura organizatorică și logistică a companiei ne permite să oferim vânzări și asistență tehnică pe intreg teritoriul țării.

DOMENII DE ACTIVITATE

Domeniul nostru de activitate include vânzarea produselor și echipamentelor pentru următoarele sisteme:
⦁ Sisteme de încălzire
⦁ Sisteme de condiționare
⦁ Sisteme de ventilare
⦁ Alimentare cu apă
⦁ Obiecte sanitare
⦁ Servicii de proiectare
⦁ Suport și asistență tehnică
⦁ Servicii profesioniste de montare

Cerințele de bază:
- Experiență profesională de cel puțin 1 an, preferabil în domeniul Sisteme de ventilare și condiționare;
- Studii tehnice inginerești (studii HVAC reprezintă un avantaj);
- Cunoştinţe bune de operare PC (MS Office, AutoCad, 3DMax, Adobe Photoshop);
- Deținerea permisului de conducere de categoria В;
- Punctualitate, entuziasm, responsabilitate.

Responsabilitățile de bază:
⦁ Formarea ofertelor tehnice;
⦁ Formarea conceptelor ingeneresti;
⦁ Organizarea executiei proiectelor;
⦁ Alegerea echipamentului

Condiții de muncă:
⦁ Angajare oficială si pachet social deplin;
⦁ Salariu motivant;
⦁ Telefon mobil inclusiv numar;
⦁ Tichet de masa;
⦁ Automobil de serviciul;
⦁ Integrare într-un colectiv tînăr și activ;

Program de muncă: Luni- Vineri de la 9:00 pînă la 18:00, Sîmbătă de la 9:00 până la 14:00;

Adresa: str. Bucovinei 7, sec. Ciocana, m. Chişinău.

Telefon: 068694788
E-mail sergiu.bolocan@cap-cap.md, valentina.caraghioz@cap-cap.md