IM “EUROCOSMETIX” SRL
distribuitor oficial
“Schwarzkopf Professional”
în Moldova, anunță post vacant pentru funcția de:

Trainer-tehnolog (coafor) JOICO, KUUL

Invităm în echipa noastră frizeri/tehnologi, dornici să lucreze într-un mediu inovativ şi să beneficieze de o experienţă unică împreună cu noi.

Cerințe:
* Experiență de lucru coafor( frizer), cu o cunoaștere excelentă în domeniul colorării părului (nu mai puțin de 3 ani)
* Experiența de instruire și predare (este binevenită)
* Cunoașterea excelentă a limbii română și rusă, engleză - nivel mediu
* Calități personale: abilități de comunicare, tenacitate, inițiativă și responsabilitate
* Studii de profil
* Cunoașterea MS Office: Word, Excel, Internet (este binevenită)

Responsabilități:
- Lucru în funcția de trainer/tehnolog a produselor brandurilor - Joico, KUUL - ASK-trainer
- Desfășurarea seminarelor, trainingurilor și prezentărilor în cadrul companiei
- Testarea produselor noi și promovarea produselor și serviciilor pe piață
- Coordonarea și asistența în cercetările de marketing
- Publicații, recenzii referitor la produsele cosmetice de marca
- Pregătirea seminarelor, evenimentelor, prezentărilor și asistarea stiliștilor ruși sau străini în cadrul evenimentelor/prezentărilor
- Instruirea și evaluarea personalului în cunoașterea produselor Joico, KUUL

Beneficii:
* Salariu motivant;
* Programul de formare profesională;
* Program de lucru flexibil;
* Angajare oficială;
* Oportunități de avansare în carieră.

Regiunea: Chișinău

Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile la adresa de e-mail:  brandmanager.eurocosmetix@gmail.com

Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!