Angajăm:

PR Manager

Echipa Documente.md – o echipa de profesioniști ce impartășesc aceleași scopuri, are nevoie de colegul/a ce va obține rezultatul dorit!

Responsabilitățile postului:
• Dezvoltarea planului de PR pentru promovarea companiei;
• Prezentarea companiei în aparițiile publice;
• Organizarea planului de promovări;
• Să contribui la proiectele de comunicare in dezvoltare pe partea de implementare, in vederea atingerii obiectivelor;
• Planificarea actelor sociale;

Cerințe:
• Studii superioare în domeniul PR, Marketing;
• Cunoașterea limbii române/rusă;
• Capacitate de planificare, organizare;
• Cunoașterea de bază în domeniul de publicitate și marketing;
• Experiență în domeniu similar constituie un avantaj;

Condiții:
• Pachet social;
• Salariu fix + Bonusuri de performanță;
• Oficiu modern amplasat in centrul orașului (mun.Chișinău);
• Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa rapid;
• Program de lucru full-time (5/2);

Pentru a aplica, expediați CV cu specificarea postului și o fotografie la adresa electronică hr@documente.md    sau contactați-ne la tel.: +373 (79) 42 42 76.

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor.