Приглашаем на работу / Angajăm:

Руководитель интернациональной транспортной компании (Европа/Россия) / Manager companie de transport internațională (Europa / Rusia)

Вам предстоит:
• Оперативное управление транспортной логистикой компании
• Управление персоналом транспортного отдела;
• Принятие самостоятельных решений;
• Взаимодействие со смежными отделами компании;
• Ведение отчетности по подразделению

Требования
• Знаете специфику перевозки грузов
• Опыт работы в аналогичной должности в транспортной/ курьерской компаниях;
• Навык выстраивания оптимальных маршрутов;
• Опытный пользователь ПК
• Работа с большим объёмом информации
• Четкое понимание бизнес процессов

Мы вам предлагаем:
- Cтабильная работа в успешной компании;
- Динамичный и дружный коллектив.
- Официальное трудоустройство

Отправьте свое резюме (с фото) на Email: hr@smad-grup.md  и мы свяжемся с Вами!
Тел: 079444421

В теме письма укажите, пожалуйста, должность, на которую Вы претендуете.

Responsabilități:
- conducerea operativă a activității de logistică a transporturilor în cadrul companiei;
- gestionarea personalului din cadrul departamentului transporturi;
- luarea deciziilor în mod independent;
- colaborarea cu departamentele conexe din cadrul companiei;
- întocmirea și prezentarea dărilor de seamă cu privire la activitatea subdiviziunii din subordine.

Cerințe:
- cunoașterea specificului activității de transport marfă;
- experiență într-o poziție similară în cadrul unei companii de transport/curierat;
- capacitatea de a stabili trasee optime;
- cunoștințe avansate de operare PC;
- abilitatea de a lucra cu volume mari de date;
- o înțelegere foarte bună a proceselor de afaceri.

Oferim:
- un loc de muncă stabil în cadrul unei companii de succes;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și unită.

Expediați CV-ul (însoțit de o fotografie) la adresa electronică: hr@smad-grup.md  și vă contactăm imediat!
Telefon: 079444421.

Specificați în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplicați.