Angajăm:

Șef departament vînzări

Responsabilități:
- gestiunea activității departamentului vînzări;
- elaborarea și implementarea sistemului de vînzări ținîndu-se cont de strategia de dezvoltare a companiei;
- controlul îndeplinirii planurilor de vînzări;
- asigurarea respectării celor mai înalte standarde de calitate în procesul de oferire a serviciilor;
- elaborarea și implementarea strategiei de fidelizare a clienților;
- monitorizarea pieței;
- elaborarea standardelor, procedurilor și scenariilor de activitate pentru eficientizarea prestației managerilor de vînzări;
- participarea la elaborarea sistemului de motivare pentru angajații din cadrul departamentului vînzări.

Cerințe:
- studii superioare (studiile superioare tehnice constituie un avantaj);
- experiență anterioară de cel puțin 3 ani într-o poziție de conducere;
- experiență în crearea și dezvoltarea departamentului de vînzări;
- cunoștințe în domeniul stabilirii prețurilor, planificării și elaborării bugetelor;
- cunoașterea limbilor română și rusă (cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj).

Oferim:
- un loc de muncă stabil și bine plătit;
- numeroase bonusuri;
- pachet social integral;
- instruire în domeniu;
- un birou confortabil situat în centrul capitalei.

Expediați CV-ul la adresa electronică: itkompany@mail.ru