Misiunea noastră e să ajutăm cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă. Pentru a face acest lucru, suntem la grija sănătății orale a pacienților noștri de 10 ani. In prezent avem 3 clinici în Moldova si 2 clinici in România.

Clinica noastră oferă tot spectrul de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică, ortodonție, estetică. Avem la activ peste 8000 de dinți tratați, zilnic tratăm peste 50 de pacienți și suntem mândri de asta.

Avem o echipă mare, incusiv in vînzări, marketing, suport, call centru si ne extindem în continuare! Invităm colegi ambițioși, responsabili și pro activi în echipa noastră!

Manager control calitate procese

Candidatul ideal:

  • este sistemic, organizat si are gândire analitică
  • experiență intr-un post similar constituie un mare avantaj
  • are experiență în vânzări/call centru/telesales și este gata pentru o noua provocare
  • este pro activ și responsabil

Responsabilități majore:

  • Verifică aplicarea corectă de către personalul serviciilor supervizate a procedurilor de acordare a suportului informațional către clienți, în conformitate cu actele normative interne și a legislației în vigoare;
  • Ascultă apelurile telefonice/ verifică mesajele pentru toate canalele de vânzare și verificarea nivelul de deservire a clienților
  • Acumulează probe și pregătește rapoarte vizând rezultatele controalelor;
  • Prezintă recomandări pentru îmbunătățirea serviciilor de deservire a clienților, inclusiv vizând necesitatea instruirii personalului antrenat în vânzări sau în acordarea serviciilor medicale.

Beneficii oferite:

  • salariu motivant
  • posibilități de dezvoltare si avansare pentru cei mai ambițioși!
  • instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă
  • tratament stomatologic la prețuri speciale din moment ce ne ești coleg de mai mult de 6 luni

Dacă ai rezonat cu acest și ești pregătit pentru o nouă provocare, așteptam CV-ul tău pîna pe 10.10.21 la adresa hr@smiledent.md
ATENTIE: Indică denumirea funcției în subiectul mesajului!