Compania Media MAGNAT Grup SRL, cel mai mare importator si distribuitor din Rep. Moldova de produse pentru copii, terenuri de joaca, productie gonflabila INTEX, si multe alte categorii de marfa de la cei mai renumiţi producători din lume este în căutarea unui nou coleg:

Key Account Assistant (Vînzări)

Responsabilități principale:
- Oferă suport în activitatea curentă a Key Account managerului;

- Vînzări B2B către clienții delegați de către Key Account;
- Îndeplinirea planurilor pe vînzari și încasari pentru clienții din gestiune;
- Îndeplinirea obiectivelor stabilite de către superior;
- Conceperea și redactarea documentelor, prezentărilor și rapoartelor.

Cerințe față de candidați:
- Abilității de comunicare;
- Orientare spre rezultat.
- Cunoașterea limbii ruse și române - obligatoriu;
- Cunoștințe avansate PC (MS OFFICE, 1C).
- Calități personale: aranjat, punctual, proactiv, dinamic, flexibil, cu inițiativă, spirit de echipă.
- Experiența în vînzări v-a constitui un avantaj;
- Studii superioare în domeniul: management, economie, marketing – v-a constitui un avantaj;
- Automobil propriu – v-a constitui un avantaj.

Oferim:
- Un post cu salariu decent (18 000 MDL Brut)  într-o companie stabilă, în creștere.
- Posibilitate de a te afirma profesional și a învăța lucruri noi.
- Salariu achitat oficial 100% și la timp. Pachet Social. Concediu prevăzut de legislație.
- Lucru în condiții de confort, 5 zile/săptămînă (8.30 – 17.30).
- Premii semestriale în funcție de rezultate.
- Convorbiri telefonice nelimitate. Petrol. Amortizare. Posibilitatea de lucru cu AUTOTURISM de serviciu.

Vă rugăm să indicați postul dorit și să transmiteți CV-urile pe e-mail: hr@magnat.md
Ulterior persoanele selectate vor fi invitate pentru interviu.