Angajăm:

Administrator Show-Room

Compania Nova Ceramic este în căutarea unui coleg/unei colege pentru a ocupa rolul de Administrator Show-Room, specializat în produse din gresie, faianță și obiecte sanitare, în Chișinău.

Responsabilități principale:
- Organizarea și optimizarea activității show-room-ului;
- Verificarea și gestionarea stocului pentru maximizarea vânzărilor;
- Plasarea comenzilor de marfă pentru show-room, către furnizori;
- Asigurarea gestionării optime a sarcinilor administrative ale personalului;
- Monitorizarea periodică a performanței echipei și dezvoltarea potențialului personalului;
- Soluționarea întrebărilor parvenite de la clienți cât și de la angajați.

Cerințele postului:
- Studii medii sau superioare;
- Experiență de lucru într-o poziție similară de la 2 ani (avantaj în domeniul materialelor de construcție);
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Cunoștințe de operare PC-MS Office;
- Abilități de leadership și managementul echipei;
- Capacitate de înțelegere a comerțului și a oportunităților de business;
- Abilități excelente de comunicare și negociere.

Ce oferim:
- Salariul atractiv;
- Beneficii non-financiare (prânz, ceai, cafea din partea companiei);
- Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică;
- Un mediu de lucru plăcut și provocator;
- Posibilitate de avansare în cadrul unei companii aflata în continuă expansiune.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@novaceramic.md   sau contactează-ne la  069 699 950 și noi avem grijă să revenim cu detaliile.