Angajăm:

Content Manager

Responsabilitățile principale
• Implimentarea conținutului produselor companiei pe site-urile web: Marketplace Facebook, Instagram
• Plasarea pe site-urile web a companiei diverse grupe de categorii de produse, care includ: imaginea, denumirea, descrierea produsului, prețul produsului
• Gestionarea întregului proces de actualizare, redactare a informațiilor plasate pe site-urile web ale companiei
• Verificarea corectitudinii textelor și articolelor recepționate de la colegi și furnizori și, dacă este necesar, corectarea informațiilor obținute;
• Raportarea săptămânal și lunar a indicatorilor privind rezultatele obținute din activitatea proprie.

Cerințe:
• Experiență de 2-3 ani pe o poziție similară
• Cunoștințe în utilizarea de Excel, CS-Cart, Bitrix, Photoshop
• Cunoașterea limbilor român, rusă, engleză (constituie avantaj)
• Abilități de multitasking
• Mentalitate analitică, orientare către rezultat
• Perseverență și responsabilitate
• Atenție la detalii și inițiativă.

Ce oferim
• Mediu de lucru plăcut
• Salariu stabil
• Oportunități de creștere și dezvoltare profesionale
• Beneficii non-financiare

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul tău, cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa hr@novaceramic.md , și noi revenim cu detaliile.