Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Farmacist-consultant produse Naturiste

Suntem în căutarea unui coleg care sa ne ajute să promovam stilul de viată sănătos, prin diviza “Prevenția este un success, tratamentul este o scuză”

CERINȚE:

  •  Studii superioare finisate în domeniul Farmaceutic;
  •  Persoană agreabilă, deschisă, sociabilă;
  •  Experiență într-un domeniu similar este binevenit;
  •  Orientare către clienţi şi către rezultate.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Consultarea și îndrumarea clienţilor;
  • Promovarea şi vânzarea produselor naturiste;
  • Informarea clienţilor despre promoţii şi oferte;
  • Gestionarea stocurilor de produse, inclusiv aranjarea în vitrine.

OFERIM:

  •  Salariu motivant;
  •  Pachet social complet;
  •  Posibilitatea de creştere profesională;
  •  Pachet atractiv de beneficii.

Pentru a aplica la postul vacant, vă rugăm să ne expediați CV-ul Dvs la hr@dad.md   sau să ne contactați la numărul de telefon 069996661.

Vom fi bucuroși să colaborăm!