Compania de construcții Sarco Engineering SRL este in cautarea unei persoane pentru postul de:

Director Tehnic /Operațional

Cerinţe:
- Studii superioare tehnice de specialitate;
- Experienta de munca minim 5 ani
-  Cunoasterea procedurilor tehnologice de executare a lucrarilor de constructie si montaj;
- Cunoasterea calculatorului: pachetului MS Office ( WinСмета, WinDoc Deviz, AutoCad constituie un avantaj)
-  Persoana cu initiativa, atenta la detalii cu atitudine proactiva si spirit de echipa;

Descrierea jobului
- Să organizeze și sa coordoneze activitatea Departamentului construcții, subdiviziunilor și a persoanelor din subordine;
- Să organizeze efectuarea lucrărilor de construcţie cu respectarea proiectului de lucru, a regulilor şi normelor de construcţie, condiţiilor tehnice şi a altor documente legislative;

Condiţii:
- Orarul de lucru: de luni până vineri (08:30-17:30); zile de odihnă: sâmbăta şi duminica
- Echipă profesionista, colectiv tânăr, atmosfera prietenoasa
- Conexiune corporativă mobilă
- Pachet social complet
- Salariu motivant, apreciat în urma negocierii personale
- Automobil pentru deplasari de serviciu

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul (cu poza) la adresa electronică: office@sarco.md   , indicînd POZIŢIA la care aplică.