Angajăm:

Manager Depozit

Companiе internațională, dezvoltă, promoveaza și comercializează produse pentru un stil sănătos de viață.

Compania este pe piață de 20 de ani și dezvoltâ afaceri în peste 35 de țări din întreaga lume.

Datorită extinderii echipei, căutăm un ”Manager de evidență și livrări de marfă” în municipiul Chișinău.

Atribuții:
• Recepționarea mărfii de import;
• Organizarea operațiunilor de depozitare;
• Controlul zilnic al stocului de produse;
• Efectuarea inventarierilor de produse;
• Evidență și operare în programul 1C;
• Interacțiune cu clienții și cu oficiile de vânzări (asistență informațională, răspunsuri la solicitări);
• Pregătirea documentelor și a scrisorilor;
• Coordonarea activității cu serviciul de curierat și livrări;
• Suport administratorului Oficiuluii conform atribuțiilor postului de muncă.

Cerinţe:
• Studii superioare sau medii specializate;
• Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză (engleza – opțional);
• Cunoașterea programelor MS Word, MS Excel. Cunoașterea programei 1C de evidenta a stocurilor este un avantaj;
• Capacități analitice. Prudență. Onestitate. Responsabilitate;
• Deschidere la comunicare și lucru în echipă;
• Permis de conducere din categoria B;

Condiții:
• Activitate într-o companie mare, în curs de dezvoltare;
• Program de lucru Luni - Vineri, de la 9:00 la 18:00;
• Salariu stabil și motivant;
• Locul de muncă: or. Chișinău, sect. Centru;
• Reduceri la produsele companiei;
• Lucrul într-o atmosferă prietenoasă în compania profesioniștilor;
• Participarea la evenimente de Companie.

Contacte: +37379704700; S.Bita@coral-club.com