Angajăm:

Specialist Call Centru

Coral Club - este un producător și promotor de produse pentru un stil de viață sănătos, prezent pe piață de 20 ani, cu reprezentanțe în 38 de țări și livrări în toată lumea, cu milioane de consumatori satisfăcuți, cu specialiști tineri și talentați!

Compania folosește metodologii inovatoare de cercetare și dezvoltare în domeniul suplimentelor și produselor de îngrijire corporală sau a casei.

Misiunea companiei este de a îmbunătăți calitatea vieții și a sănătății.

Căutăm Operator de call centru – un coleg/ă cu bune abilități de comunicare care să fie responsabil/ă de preluarea sunetelor clienților și ajutor în obținerea informației solicitate.

Responsabilități:
·        Preluarea apelurilor telefonice (uneori telefonarea clienților);
·        Răspunderea la întrebările clienților în timp util, prin telefon, e-mail sau messengerii;
·        Preluarea și înregistrarea comenzilor;
·        Consultarea clienților și oferirea informației solicitate;

-        Nu presupune vânzare sau atragerea de noi clienți;
·        Ajutor la planificarea și organizarea evenimentelor companiei și a partenerilor.

Candidatul ideal:
·        Persoană cu o comunicare corectă, atât verbală, cât și scrisă;
·        Posedarea la perfecție a limbilor română și rusă;
·        Foarte bune abilități de comunicare la telefon, e-mail și messengerii;
·        Cunoştinţe medii sau avansate PC: MS Office, Outlook, navigare internet;
·        Punctualitate, disciplinare, plăcerea de a lucra cu oamenii;
·        Experiența anterioară într-o poziție similară reprezintă un avantaj.

Ce oferim:
·        Pachet salarial atractiv;
·        Discount la toate produsele Coral Club;
·        Birou foarte bine amplasat și amenajat (Chișinău, Centru, str. Bernardazzi);
·        Acces la platforma companiei de training.

Contacte: +37360805090; +37379704700; i.mitric@coral-club.com