Angajăm:

Bucătar (str.Uzinelor 11/W)

Cafeneaua Nova Caffe, situată pe str. Uzinelor 11/W angajează Bucătar.

Responsabilități principale:
- Realizează preparate culinare conform rețetelor și standardelor cafenelei
- Optimizează rețetele culinare și participă la modificarea meniului existent
- Respectă normele de igienă și sănătate publică.

Cerințe:
- Studii în domeniu
- Experiență de muncă minim 1 an
- Pasiune pentru arta culinară
- Cunoștințe profesionale  privind: tehnologia culinară, reguli de igienă, norme și tehnici de păstrare a alimentelor si produselor culinare
- Abilități de comunicare, responsabilitate, spirit de echipă, orientare către rezultat
- Capacități de organizare a procesului de lucru.

Beneficii:
- Salariu stabil si motivant
- Mediu de lucru plăcut
- Posibilități de dezvoltare profesională.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul tău, cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa hr@novaceramic.md   sau contactează-ne la 069 699 950, și noi revenim cu detaliile.