Angajăm:

Expert în control intern al calității

Cine suntem noi?

Esushi este cea mai mare rețea de restaurante și terase cu bucătărie japoneză și europeean fusion, care în anul 2017 a deschis primul său restaurant. Din acel moment, am excelat și evoluat , astfel ajungând în prezent la 6 restaurante în Chișinău. Suntem în continuă mișcare, iar pentru realizarea planurilor noastre ambițioase avem nevoie și de o echipă de profesioniști. Suntem în căutarea unui nou coleg! - Expert în control intern al calității.

Cerințele noastre sunt:

  • Studii superioare (În domeniul tehnologiei alimentației publice).
  • Experienţă în domeniu – de la 2 ani în domeniul alimentației publice.
  • Cunoștințe de management.
  • Cunoștințe privind procesul de pregătire a produselor alimentare.
  • Cunoștințe privind normele HACCP, ISO 9001, ISO 22000.
  • Cunoașterea legislației în domeniu.
  • Cunoaşterea limbelor româna, rusă
  • Permis de conducere (cat.B).

Atribuțiile tale:

  • Controlul stării sanitare a locațiilor
  • Controlul respectării tehnologiilor de preparare de către bucătari și barmani.
  • Monitorizarea eficienței standardelor aprobate
  • Si alt.

Noi îți propunem:

  • Salariu competitiv pe piața locală;
  • Dezvoltare profesională și posibilitatea aplicării expertizei tale în practică;
  • Program de lucru flexibil;
  • Echipă prietenoasă și sociabilă

Dacă ești interesat, transmite CV-ul tău pe email-ul hr@esushi.md
Doar candidații preselectați, care corespund cerințelor expuse mai sus, vor fi contactați și invitați la un interviu în decurs de 5 zile din momentul recepționării CV-ului.