Clinica stomatologică PUNTO BIANCO, situată în sectorul centru a or. Chișinău angajează:

Contabil - casier

Responsabilități de bază:

  • procesarea și controlul facturilor;
  • recepționarea și verificarea documentelor contabile;
  • Recepționarea mărfurilor și verificarea acestora în baza facturilor contabile.
  • Încasarea plăților de la clienți
  • Contabilizarea operațiunilor de achitare cu numerar, cu cardul și prin transfer;
  • întocmirea și prezentarea dărilor de seamă interne și contabile;
  • Calculul salariilor și eliberarea către personal

Condiții de muncă:

  • Perioada de inducție în funcție achitata
  • Grafic de lucru: full time
  • Telefon de serviciu și abonament de telefonie corporativ
  • Tratamente la prețuri speciale pentru angajați și rudele acestora
  • Loc de muncă în centrul Chișinăului, pe str. 31 August, cu conexiuni de transport spre toate sectoarele orașului
  • Peste 80 de colegi plini de viață care vor avea grijă să nu te plictisești niciodată.
  • Program de lucru: Luni-sîmbătă 9.00-18.00

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea a limbilor română și rusă
  • Cunoașterea lucrului în 1C
  • Persoană responsabilă cu abilități de gestionare a banilor;
  • Bune cunoștințe de operare PC.

Etapele selecției. Candidații vor trece prin următoarele etape de selecție:

Etapa de analiza a CV-ului. Candidații interesați sunt rugați să expedieze un CV la adresa de email: angajare.pb@gmail.com

Persoanele care vor trece la următoarea etapa vor fi contactați pentru primul interviu telefonic cu managerului de recrutare.

Dacă veți trece mai departe veți fi invitați la interviu cu directorul general și contabilul șef.

Pentru oricare alte întrebări care nu sunt descrise mai sus puteți contacta la numărul de telefon: 060688008.