ROOMS angajeaza:

Manager vânzări imobiliare

Dacă sunteți activ, responsabil, ambițios, orientat spre rezultate și gata pentru o creștere dinamică și o muncă interesantă, atunci vă așteptam sa faceți parte din compania noastră ”ROOMS”.

Responsabilități:

  • Căutarea și consultarea clienților;
  • Selectarea și prezentarea obiectelor imobiliare pentru clienți;
  • Consultații juridice și asistența clienților la notar;
  • Prestarea serviciilor la fiecare etapă de chirie sau vînzarea proprietăților.

Cerințe:

  • Cunoașterea și vorbirea fluentă ale limbilor română și rusă (cunoașterea limbei engleze este un avantaj);
  • Disciplină, responsabilitate și punctualitate;
  • Orientare către client și capacitatea de calificare ale necesităților acestuia.

Condiții:

  • Salariu motivant influențat direct de performanța personală;
  • Echipa de profesionaliști, tânără și prietenoasă;
  • Oficiu modern și confortabil în centrul capitalei cu tot ce este necesar pentru o muncă eficientă;
  • Cursuri și training-uri în domeniul vânzărilor, chirie și dezvoltare personală;
  • Program de lucru flexibil și toate condițiile necesare pentru utilizarea eficientă a timpului.

Așteptăm CV-ul dvs. La adresă indicată: office@rooms.md
Telefon: 079 559 555