Dacă sunteți un bun profesionist, un specialist calificat, o persoană energică cu spirit de inițiativă, dacă vă doriți o poziție în care să vă manifestați să oferiţi soluţiile corecte şi potrivite vă aşteptam în echipa noastră în calitate de:

Contabil - Șef

Oferim:
- Salariu atractiv, pachetul social deplin
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipă de profesioniști
- Posibilitate de creştere profesională.

Cerinţe obligatorii:
- Experienţă de lucru în funcţie de contabil-sef minim 5 ani
- Cunoasterea SNC, legislatiei fiscale si legislatia muncii la un nivel înalt
- Gîndire analitică, atenție la detalii, prudență
- Grad înalt de responsabilitate şi confidenţialitate
- Abilităţi de organizare şi planificare.

Responsabilități:
- Organizarea evidenței contabile și asigurarea bunei desfășurări a proceselor economice
- Organizarea și coordonarea echipei contabile
- Verificarea și prezentarea rapoartelor și declarațiilor către instituțiile de stat
- Gestionarea operațiunilor bancare
- Gestionarea procesului de audit anual și pregătirea situațiilor financiare consolidate
- Monitorizarea și analiza rezultatelor financiare ale companiei.

* locaţia perfecta în centrul oraşului.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email:  hr@blocexpert.md
Vor fi contactate doar persoanele ce corespund cerinţelor menţionate în anunţ, succese!
Alte detalii privitor la responsabilităţile acestei funcţii le aflaţi la interviu.
Persoană de contact: Irina - 076703686