Angajam:

Specialist marketing

Ne-am dori ca viitorul nostru coleg să dețină următoarele competențe:
- Studii superioare,superioare incomplete de specialitate
- Cunoașterea limbilor rusă și română, engleză
- Cunoștințe avansate de operare PC (Word, Excel, Power Point);
- Creativitate, capacitatea de a genera idei noi, abilități de analiză și sinteză, perseverență;
- Experiență în menținerea altor pagini pe rețele de socializare;
- Exprimare corectă (ortografia și punctuația);

 Responsabilități:
- SMM
- Elaborarea unei strategii și promovarea site-ului web în rețelele sociale
- Crearea și lucrul cu conținut pentru campanii publicitare în rețelele sociale;
- Analiza site-ului web al concurenților;
- Atragerea publicului țintă
- Căutare și analiză ulterioară a recenziilor despre companie, servicii în rețelele sociale
- Analiza informațiilor primite de la utilizatorii site-ului, dezvoltarea
- Promovarea recenziilor pozitive despre serviciile companiei

Garantăm angajaţilor:
- Angajare oficială;
- Program de lucru 9.00-17.00
- Salariu  motivant;
- Posibilitate de dezvoltare a unei cariere de care să fii mândru/ă;
- Echipă dinamică și profesionistă;
- Creştere profesională;
- Oficiul în Centru orașului Chișinău;

- Loc de muncă convenabil

Sunteți gata să deveniți cu noi o echipă și să lucrați în condiții bune? Apoi, chiar acum trimiteți CV-ul cu poza la