Angajăm:

Asociat Vânzari Imobiliare

RE/MAX Total își mărește echipa!

Poţi fi unul dintre cei peste 137.000 agenţi la nivel global, ceea ce îţi poate aduce colaborări profitabile, recomandări, promovare şi dezvoltare personală.

Dacă ești o persoană dinamică, ai dorinţa de a performa într-un domeniu actual și plin de oportunități, îti place să comunici cu oamenii, așteptăm CV-ul Tău!

Responsabilităţi:

  • Cercetarea si analiza pieţei;
  • Prospectarea și identificarea potenţialilor Clienţi;
  • Crearea, dezvoltarea și administrarea portofoliului de Clienți;
  • Întroducerea datelor in CRM;
  • Interacţiunea cu Clienții pentru identificarea celor mai potrivite oferte, raportate la necesitățile acestora;
  • Asistenţa Clienţilor la toate etapele de tranzacționare imobiliară, etc…

Cerințe:

  • Studii superioare (ar constitui un avantaj);
  • Experienţă în vânzări (constituie avantaj);
  • Vorbirea fluentă ale limbilor română şi rusă;
  • Abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
  • Automobil şi permis de conducere (constituie avantaj);

Beneficii:

  • Venituri motivante în funcţie de rezultate (comision din vânzări + bonus de performanță)
  • Training-uri de specialitate, on-line (Academia RE/MAX) și off-line;
  • Birou modern, dotat cu cele necesare pentru a performa;
  • Suport continuu, necesar, atât la începutul carierei, cât și pe tot parcursul acesteia.
  • Instruire profesională continuă;
  • Echipă tânără, prietenoasă orientată pe oameni și rezultatele lor.