Angajăm:

PR & Project Manager

Suntem în căutarea unui PR & Project Manager
Dacă îți place să scrii conținut, fie pentru social media sau articole, să comunici cu clienții și cu reprezentanții mass-media, ești rezistentă la stres și știi cum să îți organizezi corect munca, atunci nu ezita, trimite-ne CV-ul tău!

Cerințe:

  • Persoana energica, comunicabilă, receptivă
  • Business dress-code
  • Studii superioare în domeniul PR, Marketing
  • Cunoașterea limbii române/rusă
  • Comunicare scrisă și verbală în limbile română și rusă
  • Cunoașterea de bază în domeniul de publicitate și marketing
  • Cunoașterea tipurilor de influenceri (bloggeri, experți social-media)

Responsabilități:

  • Să elaboreze strategii și planuri de comunicare
  • Să coordoneze implementarea strategiilor și planurilor
  • Să scrie și redacteze texte de presă communicate/știri
  • Să întrețină comunicarea cu reprezentanții mass-media pentru o bună mediatizare a materialelor realizate
  • Ofera suportul de marketing necesar managerilor de vânzări
  • Creaza materialele publicitare necesare pentru evenimente
  • Experiență în domeniu similar constituie un avantaj

Ce vă putem oferi noi:

  • Salariu în creștere în dependență de competențele deținute și rezultatul adus companiei
  • Posibilități de creștere în carieră
  • Un mediu de lucru activ: colectiv prietenos și profesionist
  • Lucru în oficiu confortabil amplasat în centrul orașului

Dacă ești de părere că ți se potrivește acest job trimite CV-ul la adresa hr@simpluimobil.md
Telefon: 0 7999 55 88