TARGET GROUP WORLDWIDE» este în căutarea unui:

Media Manager / Planner

Construiește-ți cariera într-o agenție de încredere cu o experiență de peste 15 ani pe piața publicității din Moldova!

Responsabilități:
• Managementul campaniilor media;
• Elaborarea media planurilor;
• Plasarea publicității pe canale media;
• Controlul atingerii indicatorilor campaniei;
• Elaborarea rapoartelor de analiză a
concurenței și market overview;
• Elaborarea prezentărilor;
• Analiza eficienței campaniei; desfășurate și elaborarea analizei finale;
• Participarea la tendere;

Cerințe:
• Experiență de lucru pe o poziție similară de minim 2 ani;
• Absolvent al cursurilor AGB Nielsen Moldova (TV MR MLD);
• Abilități de utilizare a softului AGB Arianna;
• Abilități de lucru cu MS Office, e.g. MS Excel, MS Power Point;

Condițiile oferite:
• Echipă tânără, creativă și unită;
• Posibilitate de creștere profesională; și dezvoltare personală;
• Salariu de la 10 mii.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu mențiunea postului la care aplicați la adresa: office@targetgroupww.com
Nr. tel 022 28 69 02

Doar candidații selectați în baza CV-urilor vor fi invitați la interviu.