Angajăm:

Manager Achiziții pe piața Poloniei 1000 EUR

Filial  Austrian Company  un furnizor de încredere de Power Tools, Hand Tools, Garden Tools, Power Tools Supplies and Accessories, care cooperează cu cele mai mari companii europene din domeniu.

Lucrăm cu mărci la nivel mondial atât de cunoscute precum Makita, Bosch, Metabo, Hitachi, Milwaukee, Dewalt, Black & Decker, Stanley, Gedore, Festool, Fein, Maktec, Flex, Ryobi, Skil, Stihl, Nilfisk, Hilti, Atlas Copco and others.

Lărgim  echipa noastră cu noi colegi care vorbesc limba poloneză pentru a lucra pe piața Poloniei.

Oferim:
- salariu 1000 EUR;
- oficiu în centrul Chișinăului;
- contract de muncă RM oficial;
- program de lucru Luni-Vineri 9.00-18.00;
- prânzuri din contul companiei .

Responsabilități:
- identificarea și contactarea clienților (oferim curs de instruire);
- crearea contractelor și ofertelor pentru achiziții.

Cerințe:
- cunoașterea limba poloneză la nivel mediu sau avansat (B2-C1);
- Word și Excel cunoștințe elementare;
- comunicare și perseverență.

Restul te vom învăța noi! Ești interesat?
Expediază-ne CV-ul la mailul newhubmd@gmail.com