Angajăm:

Bucătar Șef

Responsabilități principale:
• Coordoneаză еchipa de bucătari în vedеrеа prеgătirii tuturor preparatеlor comandate, rеspectînd procеdurilе intеrne de cаlitаte și igiеnă
• Stabilește meniul împreună cu administratorul cafenelei
• Prepară alimentele conform gramajelor și indicațiilor stabilite
• Se asigură ca aspectul și calitatea produsului final destinat servirii către consumator este la standardele agreate
• Responsabil cu organizarea si gestionarea stocurilor de marfă din cadrul cafenelei
• Se implică direct în instruirea și dezvoltarea echipei
• Răspunde de igiena locului de munca și a alimentelor utilizate în prepararea produselor

Candidatul ideal:
• Studii și calificări în domeniul gastronomiei/calificarea de bucătar
• Experiență de minim 3 ani de activitate în bucătărie
• Atenție la detalii, responsabilitate
• Creativitate, simt estetic, cu excelente abilități de leadership
• Abilități culinare dezvoltate
• Atitudine pozitivă și spirit de echipă

Program de muncă:
Luni-Vineri: de la 08.00-15.00
Locația: str. Uzinelor 11/W