Angajam:

Tehnician Sisteme de autoghidare tractoare

Cerinte:

  • Studii medii tehnice (electromecanica/ mecanica agricola/ mecanica auto) ;
  • Experienta de minim 1 an – activitate de teren in domeniul sistemelor de ghidare ;
  • Experienta cu sistemele Trimble si Topcon vor consitui un mare avantaj ;
  • Permis de conducere categoria B ;
  • Cunostinte de mecanica, electricitate, electronica, hidraulica – nivel mediu ;
  • Cunostinte minime obligatorii de limba engleza ;

Responsabilitati:

  • Capacitatea de a citi si interpreta o schema sau un plan tehnic ;
  • Punctualitate, disponibilitate, adaptabilitate ;
  • Nivel ridicat de initiative ;
  • Disponibilitate pentru deplasari pe teritoriul tarii.

  • Configurarea sistemului de autoghidare GPS ;
  • Instalarea, calibrarea si punerea in functiune a sistemelor de ghidare pe tractor ;
  • Identificaea pieselor de schimb necesare ;
  • Reglaje a sistemului de autoghidare in teren la necesitate ;

Oferim:

  • Salariu atractiv achitat la timp + bonusuri ;
  • Mașină de serviciu – pentru activitatea de teren ;
  • Telefon;
  • Laptop.