We are looking for:

HR Manager / IT Recruter

Bend Technologies este în căutarea unui HR manager.

Cerințe postului:
• Minim 2 ani experiență în domeniul resurselor umane;
• Cunoștințe bune Office (Word, Excel, Power Point);
• Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă;
• Limba engleza la nivel avansat;
• Fire dinamică, flexibilă, sociabilă, foarte bine organizată, cu dorința de a învața și capacitate de a lucra în echipă.

Responsabilități:
• Reprezentarea și coordonarea activităților de resurse umane din cadrul companiei:
   -  Scrierea și postarea anunțurilor despre posturilor vacante
   -  Căutarea activă a candidaților
   -  Organizarea interviurile cu candidații și participă la acestea
   -  Întocmirea rapoartelor privind posturile vacante
• Transmiterea informării periodice referitoare la concedii și ține evidența acestora;
• Procurarea rechizitelor consumabile de birou si alte materiale necesare;
• Participarea la organizarea evenimentelor;
• Recomandarea de noi politici, abordări și proceduri.

Oferim:
• Spațiu de lucru confortabil sau lucru la distanță;
• Posibilitatea de dezvoltare și creștere profesională într-o companie în plină ascensiune;
• Vei face parte dintr-o echipă prietenoasă, tânără și sociabilă;
• Salariu motivant