Angajăm:

SMM Social Media Marketing Manager

Responsabilități:
• Administrarea website-ului companiei, adaptarea si reînnoirea periodică a conținutului
• Administrare rețelelor sociale, cu o comunicare constantă și eficientă;
• Facebook ads;
• Generare de conținut, texte și materiale de comunicare online pentru website-ul companiei cât și pe rețelele sociale;
• Elaborarea și implementarea planului lunar de conținut în conformitate cu necesitățile companiei.
• Prezentarea lunară a unui raport de activitate și a rezultatelor.

Cerințe:
• Cunoașterea la nivel înalt a limbilor române/ruse si engleze;
• Experiență de muncă într-o funcție similară va fi un avantaj;
• Utilizator avansat calculator, abilitate de lucru cu Photoshop;
• Comunicabilitate, responsabilitate, spirit oraganizatoric, creativitate, abilitate de a învăța rapid.

Oferim:
• Loc de muncă confortabil în oficiu, situat în sectorul Râșcani;
• Regim de lucru- luni-vineri de la 9:00 până la 18:00 (pauză de masă 1 oră)
• Salariu achitat fără de întârzieri cu ajustare pe parcursul anului;).