Compania de Transport International "Royal Trans Solutions" - anunţă postul vacant pentru:

Specialist distribuire Statii PECO în Franta, Strasbourg

Responsabilitati:
⦁ Urmarirea traficului curent al serviciului de transport;
⦁ Comunicarea cu conducatorii auto si dispatcherii din companie;
⦁ Directionarea soferilor spre statiile de alimentare;
⦁ Luarea masurilor pentru evitarea oricaror incalcari sau defectiuni;
⦁ Urmarirea, centralizarea, optimizarea costurilor (consum combustibil, taxe de drum);
⦁ Supravegherea completarii de catre conducatorii auto a documentelor de transport, verificarea si ordonarea acestora;
⦁ Instruirea permanenta a conducatorilor auto cu privire la plinul si consumul camioanelor.

Cerinte:
⦁ Abilitati excelente de comunicare;
⦁ Persoana organizata si proactiva;
⦁ Atentie la detalii;
⦁ Seriozitate şi responsabilitate;
⦁ Capacitate de planificare şi prioritizare;
⦁ Adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic;
⦁ Pasaport EU.

Oferim:
⦁ Salariu: 1800 EUR net ;
⦁ Gazda pentru trai (inclusiv toate utilitățile) sunt suportate de către companie;
⦁ Posibilitatea de a acumula Experiență Internațională;
⦁ Posibilitatea de a lucra într-o echipa dinamică;
⦁ Posibilitatea creșterii Profesionale;

Specificați în temă ” Specialist distribuire Statii peco”.