Angajăm:

Lăcătus (reparație tractoare si automobile)

„VALENAGRO COM” SRL este în căutarea unui Lăcătuș (Reparație Tractoare si Automobile).

Responsabilitățile postului:
- Repararea si deservirea tehnica a tractoarelor si automobilelor;
- Verifică modalitatea și scopul de exploatare a utilajelor agricole;
- Efectuează toate operaţiile de reparatie în conformitate cu cerinţele tehnice;.

Cerințe față de candidați:
- Studii tehnice ;
- Capacitatea de a invata rapid ;
- Experienta ca tractorist sau lacatus minim 2 ani.
-cunoașterea construcției tehnice a tehnicii și utilajelor agricole, inclusiv a tehnicei moderne;
- capacități de întreținere și reparație a tehnicii agricole;
- gîndire logică;
- abilități de lucru în echipă;
- experiență profesională

Oferim:
- șansa de a activa în cadrul unei companii stabile și de încredere;
- oportunități pentru dezvoltare personală și profesională;
- salariu motivant, mărimea căruia se va discuta în cadrul interviului și va fi stabilită în funcție de rezultatele acestuia.
- Prînz gratuit;

Locația postului: Florești, satul. Ciutulești.

Program de lucru: 08:00-17:00 (de luni pînă vineri).

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu specificarea postului pentru care aplică la adresa electronică: marina.ivancov@verum.md
Telefon: 062162304 (Marina Ivancov).