Angajăm:

Specialist Recrutare

Echipa Documente.md – o echipa de profesioniști ce împartășesc aceleași scopuri, are nevoie de colegul/a ce va obține rezultatul dorit!

În rolul de Specialist Recrutare vei identifica necesitățiile de recrutare și vei asigura compania cu necesarul de personal.

Responsabilitățile postului:
- crearea și plasarea anunțurilor cu privire la pozițiile vacante pe diverse platforme de recrutare;
- organizarea și coordonarea procesului de recrutare și selecție a potențialilor candidați;
- oferirea feedback-ului necesar candidaților în urma procesului de recrutare;
- stabilirea parteneriatelor cu instituțiile de învățămînt, în vederea identificării specialiștilor din domeniu;

Cerințe:
- studii superioare în domeniul managementul resurselor umane sau psihologice constituie un avantaj;
- experiență nu mai puțin de 1 an într-o poziție similară;
- cunoașterea limbii române si ruse la nivel de comunicare avansată;
- aptitudini de operare PC si Internet;
- respectarea termenelor-limita și realizarea sarcinilor simultane;
- persoană proactivă și cu spirit de echipă.

Ce oferim?
- salariu decent și la timp;
- oficiu modern amplasat în centrul or.Chișinău;
- posibilități de dezvoltare a unei cariere într-o companie de succes.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați și transmiteți pe adresa electrinică: hr@documente.md

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerințelor.