Completăm echipa noastră!

Manager vânzări (vorbitor de limba Română și Rusă) 700$
Dacă îți place să comunici, nu te temi de dificultăți, ești concentrat spre rezultat și înțelegi că propriul venit este asociat cu rezultatele comunicării tale cu clienții, atunci poftim la noi.

Responsabilitati principale:

  • Stabilirea contactului cu clientii potentiali prin telefon, construirea cooperării pe termen lung, conform regulilor si listei prevazute, efectuarea apelurilor de ieșire în scopul abordării noilor parteneri;
  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei;
  • Oferirea suportului necesar clienților;
  • Prezentarea rapoartelor de activitate după finalizarea vânzărilor.

Cerința candidatului:
  • Abilitati de comunicare dezvoltate, capacitate de negociere si vanzare;
  • Cunoasterea fluenta a limbii rusă și română;
  • Experienta in vanzari sau call center minimum 1 an;
  • Cunostinte PC si cunostinte despre pachetul Microsoft Office;
  • Dorinta de dezvoltare;
  • Responsabilitate si capacitate de lucru in echipa.

Noi oferim:
  • Salariu motivant cu posibilitatea de crestere;
  • Localizarea comodă a oficiului în centrul orașului;
  • Program de lucru:  Luni-Vineri, 09:00-18:00;
  • Angajare oficială cu salariu achitat la timp.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul tau. la adresa, web.hr@protonmail.ch
Vom fi bucuroși să vă vedem printre candidații noștri!