Angajăm:

Manager Control Calitate

Compania Documente.md este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcția de Manager Control Calitate

Scopul final funcției - clienți mulțumiți care au o părere bună despre imaginea companiei și sunt gata să continue cooperarea.

Responsabilitățile postului:
- asigurarea suportului psihologic pentru siguranța emoțională și reducerea situațiilor conflictogene între client-companie;
- Monitorizarea și  evaluarea calității serviciilor prestate de companie cu scopul creșterii încrederii și a satisfacției clienților;
- conlucrarea cu Administratia companiei în crearea unui mediu favorabil pentru menținerea și dezvoltarea imaginei companiei;

Cerințe:
- studii superioare în domeniul psihologiei;
- experiență în domeniul psihologiei constituie un avantaj;
- cunoașterea limbii române si ruse la nivel de comunicare avansată;
- aptitudini de operare PC si Internet;
- respectarea termenilor-limita și realizarea sarcinilor simultane;
- empatie, încredere în sine, nivel ridicat de inteligență, capacitatea de a crea o atmosferă de confort emotional, concentrarea asupra clientului.

Ce oferim?
- salariu decent și la timp;
- oficiu modern amplasat în centrul or.Chișinău;
- posibilități de dezvoltare a unei cariere într-o companie de succes.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați și transmiteți pe email: hr@documente.md

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerințelor.