Angajăm:

Operator call center vorbitor limba română

Compania specializată în vînzarea activă a preparatelor pentru sănătate și frumusețe este în căutarea unei persoane pentru poziția de manager de vînzări.

Cerințe față de candidați:
- fluență în limba română (înțelegere și exprimare clară);
- competențe avansate de relaționare interpersonală;
- sociabilitate, atitudine binevoitoare;
- dorință de a avea un loc de muncă stabil și un salariu competitiv.

Oferim:
- baza de clienți activi;
- muncă la distanță;
- instruire în domeniul tehnicilor de vînzare și al gestionării obiecțiilor;
- un sistem transparent și clar de remunerare și salariul plătit fără întîrzieri.

Program de lucru:
- 2 ture (8:00-17.00/14:00-22:00), 5 zile lucrătoare și 2 zile de repaus;
- 2 ture (8:00-20.00/10:00-22:00), 2 zile lucrătoare și 2 zile de repaus.

Responsabilități principale:
- recepționarea apelurilor de intrare;
- oferirea de consultații;
- vînzarea produselor conexe și creșterea valorii medii a bonului de casă;
- rezolvarea obiecțiilor formulate de clienți.

Pentru a face față cu brio tuturor sarcinilor postului veți avea nevoie de:
- un calculator/laptop;
- o pereche de căști și un microfon în stare tehnică bună;
- conexiune stabilă la Internet (preferabil pe cablu).

Dacă v-ați regăsit în descrierea de mai sus expediați CV-ul la adresa electronică: drop1topua@gmail.com  și vă contactăm imediat!