Rețeaua de laboratoare Alfa Diagnostica este în căutarea colegilor care se vor alătura echipei noastre de specialiști:

Operator Call-Centru (limba engleză)
Responsabilități principale:

- Preluarea apelurilor telefonice;
- Efectuarea/anularea programărilor;
- Informarea pacienților în legătură cu serviciile oferite (tipuri de servicii active, servicii care nu sunt oferite temporar, tipurile de probe și materiale de recoltare, preturi și promoții, informații despre protocolul de recoltare, date și metode de lucru, valori de referință, timp de eliberare a rezultatelor);
- Preluarea și rezolvarea operativă a solicitărilor clienților;

Cerințele companiei:
- Studii superioare (avantaj)
- Experiență în calitate de operator suport clienți/call centru
- Cunoașterea excelentă ale limbilor: română, rusă, engleză.

Beneficii:
- Angajare oficială;
- Reduceri la serviciile companiei;
- Salariul motivant;
- Lucrul într-o echipă de profesionişti;
- Un loc de munca confortabil.

Candidații sunt rugati sa expedieze CV-ul cu poză pe adresa electronică: hr@alfalab.md   sau să ne contacteze la numărul de telefon: 076 010 397
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.