Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Brand Manager

Oferim:

  • Salariu: 500 euro + bonusuri motivaționale;
  • Program de muncă full-time; luni-vineri 08:00 – 17:00;
  • Pachet social deplin;
  • Oportunități de creștere profesională.

Responsabilități:

  • Dezvoltă strategia de comunicare a brand-ului pentru fiecare segment de piață;
  • Elaborează un plan de comunicare anual, definește obiective, bugete și perioada acestora;
  • Planifică și gestionează campaniile de marketing, monitorizează implementarea lor pe toate canalele;
  • Analizează eficacitatea comunicării, corectează și dirijează toate activitățile de marketing;
  • Monitorizează implementarea strategiei de comunicare și a planului de marketing, monitorizează KPI-urile și eficiența financiară a acțiunilor desfășurate;
  • Ajustează și optimizează planul de comunicare și alocarea fondurilor;
  • Analizează, evaluează și interpretează informațiile obținute în urma studiilor de piață.

Cerințe:

  • Studii superioare de specialitate sau domeniu conex;
  • Cunoștințe solide în domeniul marketingului;
  • Obligatoriu limba română și rusă, engleza va fi un avantaj;
  • Gândire creativă, un nivel ridicat de auto-organizare, abilități de gestionare a timpului;
  • Abilități de muncă în echipă și individual;
  • Utilizator încrezut al PC: MS Office, Excel;
  • Experiența anterioară va constitui un avantaj.

Email: hr@dad.md