Angajam:

Asistent manager marketing analiza si planificare

Profilul candidatului:
- Studii superioare corespunzatoare intr-un domeniu relevant;
- Experiență profesională într-un domeniu similar va constitui un avantaj
- Capacitatea de lucru avansat in Excel, Word, Powerpoint;
 -Cunoașterea limbii romane, rusa, engleze;
- Persoana ambitioasa si capabila sa lucreze in grup

Responsabilități:
Participarea la întocmirea rapoartelor cu privire la evolutiile macroeconomice, prognoze şi implicaţiile lor asupra politicii organizationale ale companiei;
Colectarea, stocarea si analiza datelor necesare pentru intocmirea rapoartelor si prezentarilor pentru seful superior si organele de conducere.
Participarea la elaborarea planului de producere

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv care reflecta responsabilitățile
- Un mediu flexibil, orientat spre rezultate, specific unei companii straine.
- Posibilităţi de avansare în funcţie şi mediu de lucru prietenos

Compania ofera:
- Grafic de munca: L-V > 8:30 - 17.00
- Transport asigurat pentru angajati
- Tichete de masa
- Premii trimestriale si anuale
- Conditii favorabile de munca

Persoanele interesate să candideze pentru acest post sunt invitate să transmită CV-ul prin e-mail:. gcc@gcc.mdlarisaabc@yahoo.com
Telefon: 022 895800
www.gcc.md