Angajăm:

Vînzător consultant

Cerințe:
- Cunoașterea limbilor română și rusă

- Abilităţi de comunicare (scrisă şi orală) şi de ascultare
- Discurs bine pronunțat, competent
- Studii superioare
- Persoană ambițioasă și creativă, care dorește să învețe mult și să se dezvolte profesional
- Responsabilitate și organizare
- Sinceritate și devotament față de compania în care lucrează.

Responsabilități:
- informarea și consultarea clienţilor cu privire la asortimentul, proprietăţile şi caracteristicile produselor
- promovarea produselor companiei
- prezentarea informației cu privire la avantajele de cumpărare și de vânzare
- gestionarea produselor promoționale și urmărirea implementării acestora

Se oferă:
- angajare oficială
- pachet social inclus
- condiții bune de lucru
- salariu motivant negociabil

Graficul de lucru:
 2 zile lucrătoare, 2 zile de odihnă

Vă rugăm trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: contabilita.dinotte@gmail.com , iar în subiectul scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Nr de contact – 060493232