Compania FCP PEGAS SRL produce și comercializează din anul 1992 carne, produse din carne, mezeluri. Dispune de 5 magazine specializate în orașul Chișinău și la moment angajează:

Vînzător-casier

 Oferim:
- loc de muncă în or.Chișinău în unul din 5 magazine ale companiei;
- grafic de lucru în schimburi conform programului de lucru al magazinului;
- prînzuri și gustări gratuite din contul companiei;
- uniformă de lucru;
- salariu 8500-11000 net;
- mediu de lucru dinamic.

  Responsabilități:
- consultarea și deservirea clienților;
- efectuarea operațiunilor la casele de marcat;
- aranjarea mărfurilor conform standardelor.

Cerințe:
- cartelă medicală valabilă;
- preferabil cu experiență în domeniu;
- cunoașterea limbii română și rusă.

Așteptăm CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici la adresa: hr@pegas.md
sau apel telefonic la mob. 060 003902.

Prin aplicarea la această poziție Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.