Angajăm:

Agent vînzări

- Cerințe:
- Cunoașterea limbilor română și rusă
- Abilităţi de comunicare (scrisă şi orală) şi de ascultare, discurs bine pronunțat, competent
- Abilităţi bune de convingere și de negociere
- Responsabilitate și organizare
- Persoană ambițioasă și creativă, care dorește să învețe mult și să se dezvolte profesional
- Studii superioare constituie un avantaj
- Persoană cu scopul de a vinde și înțelegerea necesității clienților
- Sinceritate și devotament față de compania în care lucrează.
- Automobil personal
- Permis de conducere categoria "B"

Responsabilități:
-  prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei
- căutare activă a noilor clienţi
- formarea bazei de clienți
- lucru în teritoriu
Se oferă:
- angajare oficială
- pachet social inclus
- oportunități de dezvoltare profesională
- salariu fix + % din vînzări
- telefon de serviciu
- compensare combustibil conform foii de parcurs

Graficul de lucru:
Luni-Vineri
9:00-18:00

Vă rugăm trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: treci.commerciale@gmail.com     , iar în subiectul scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Nr de contact – 079022766