Angajăm:

Director vînzări

Cerințe:
- Cunoașterea limbilor română și rusă

- Abilități manageriale,organizatorice,strategice și avansate în comunicare
- Abilități în managementul de personal, instruirea și dezvoltarea echipei
- Capacitatea de a funcţiona eficient atunci când există presiuni şi de a îşi menţine autocontrolul
- Cunoașterea analizei indicatorilor financiari ai companiei
- Abilități de operare la nivel avansat cu PC (Ms Office)
- Studii superioare
- Sinceritate și devotament față de compania în care lucrează.

Responsabilități:
- dezvoltarea și coordonarea echipei
- stabilește obiectivelelor săptămînale și lunare de vânzare și profit pentru magazinele din Chișinău
- monitorizarea indicatorilor comerciali, financiari și găsirea metodelor eficiente  pentru activitatea și creșterea vânzărilor, profitului

Se oferă:
- angajare oficială
- pachet social inclus
- condiții bune de lucru
- salariu motivant negociabil

Graficul de lucru:
Luni-vineri : 08:00 -17:00

Vă rugăm trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: contabilita.dinotte@gmail.com , iar în subiectul scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Nr de contact – 060493232