Angajăm:

Manager import si logistica

Salonul de mobila italiana ACCESIT este in cautare de Manger de Import si Logistica

Candidatul ideal:
• cunoasterea PC la nivel de utilizator avansat;
• cunoașterea limbii italiene - comunicare orală și scrisă;
• cunoașterea limbilor rusă, română;
• responsabil, organizat și punctual
• hotarit in luarea deciziilor
• sociabil și bun la negocieri
• experiența în import și logistică este binevenita, dar nu obligatorie;
• dacă nu există experiență, te vom invata;
• abilitați de lucru în echipă
• dorinta de a munci si de a castiga bani

Conditii de lucru:
• angajare oficială, pachet social complet
• salariu competitiv cu posibilitate de majorare a acestuia;
• oportunitate de dezvoltare profesională;
• loc de munca dotat in zona centrala a orasului, colectiv amabil.
• program de lucru: de la 10.00 la 19.00, luni - vineri;
• instruire asigurata de companie;

Responsabilitati:
• coordonarea și monitorizarea importurilor
• organizarea si coordonarea transportului auto international de marfuri;
• negociere si corespondenta cu partenerii de afacere
• organizarea logisticii in cadrul companiei

Candidații interesați își trimit CV-ul la adresa email: vitalic009@list.ru